Archiwum Tajemnic Cover Image
Archiwum Tajemnic Profile Picture
12 Członkowie
9 miesiące temu - Tłumaczyć

RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA NADCHODZI
Teorie Spiskowe przestaną być śmieszne dla wszystkich gdy jeden z drugim nie będzie miał co do gara włożyć. Wtedy nastąpi masowe przebudzenie, ale już będzie za późno by cokolwiek zrobić.
Do tych, których to bawi śmiejcie się dalej, nie róbcie nic, słuchajcie poleceń tak jak Wam rząd POPISu rozkaże i oddajcie swoją wolność w imię iluzorycznego bezpieczeństwa, bo wirus, bo terroryzm...
Ludzie gdy tracą własność, majątki, oszczędności dopiero wtedy zaczynają myśleć. Nie ma sensu przekonywać kogoś kto żyje w dostatku, że jutro może to wszystko stracić. Dopóki ma telewizor, jest mu ciepło w dupę, dopóty będzie częścią tego jakże wspaniałego systemu.
Władza jakaby nie była doskonale zna psychikę tłumu, ludzi i są gotowi na każdą ewentualność. Ich nie obchodzi to, że Ty nie masz telefonu i w tym momencie uda ci się uniknąć korzystania z aplikacji. Myślisz, że oni tego nie przemyśleli? Inteligentne karty na początek będą rozwiązaniem, a później wiadomo co każdy dostanie pod skórę. Oni planują działania na dekady do przodu takie jak Agenda 2030 i jeśli ktoś myśli, że ucieknie od tak z systemu to żyje w iluzji. Zbudowali to więzienie, i my im w tym pomogliśmy, nasi rodzice i dziadkowie, którzy przytakiwali kolejnym rządom głosując na nich i podtrzymując wiarę elit w to, że ich plan zniewolenia planety może się udać.
Teraz tysiące speców od socjotechniki i PRu będzie reklamować szczepienia. Myślicie, że ludzie nie będą się szczepić? Większość się zaszczepi, siła reklamy i strachu jest silniejsza od wolnej woli jednostki. Instynktownie byle by tylko czuć się bezpiecznie setki milionów, jak nie miliardy ludzie pobiegnie szybko się szczepić. Czy tu chodzi o ludzkie zdrowie? Nie, cel jest kompletnie inny i gdy już uda im się do końca 2021 roku zaszczepić większość ludzi wtedy ruszy kolejny etap. Cel jest zawsze ten sam - zniewolić jak największą masę ludzi. Skoro większość bezrefleksyjnie zgodzi się na szczepienia to także zgodzi się na odebranie im majątku w imię dochodu podstawowego, większość prac spokojnie będą mogły zastąpić maszyny. Widziałem raport w którym poruszono kwestię problemów z energią i wiecie czego to dotyczyło? Sztucznej Inteligencji, będą potrzebowali tak dużo różnego rodzaju systemów nadzoru, że mogą wystąpić problemy z energią. W tym momencie pewnie przygotowują się na te "problemy" i znajdą rozwiązanie.
A po co to wszystko mają robić? A co zrobiłby psychopata? Człowiek bardzo ale to bardzo chory na punkcie władzy, któremu marzy się "zjednoczenie ludzkości" pod egidą rządu światowego. Jeden pan, jeden pas i jeden but na twarz wolnego człowieka. Nie trzeba daleko szukać w historii, austriacki akwarelista miał dokładnie to samo marzenie, a co z tego wynikło to chyba każdy wie. Pan z wąsikiem ze wschodu też chciał wszystkich "uwolnić" ilu ludzie przez to zginęło? Albo ryżowy książe z Chin, który doprowadził do śmierci niewyobrażalnej liczby ludzie bez wojny. I jeśli ktoś myśli, że w systemie demokratycznym coś takiego nie może się stać to jest błędzie ponieważ to już się dzieje.
Spójrzcie na tych obłudnych polityków czy z lewa czy prawa to nie ma znaczenia to tylko sztucznie wykreowany podział by dzielić społeczeństwo. Oni wszyscy grają do jednej bramki i to my jesteśmy celem. Świat jaki znaliśmy przestanie istnieć i to się stanie prędzej niż myślisz.
Pesymistycznie? Taka jest brutalna rzeczywistość i ja na mojej stronie nie mam zamiaru jej wybielać. Jeśli ktoś myśli, że jak usiądziemy w kółeczku i sobie pomedytujemy to na świecie zapanuje pokój i miłość to żyje w iluzji. Większość nawet w małym procencie nie jest świadoma tego co się dzieje. Każdego dnia tutaj na Facebooku próbuje dotrzeć do tych ludzi i jest to cholernie trudne, wręcz w niektórych przypadkach niemożliwe ponieważ większość otoczyła się kloszem i nie chce widzieć ani słyszeć o tym o czym piszę. Wielu to bawi, bo jedyną rozsądną reakcją w przypadku tematu, którego się nie rozumie jest śmiech. Także niech się śmieją dalej, zobaczymy kto będzie śmiał się ostatni.
Nadzieja jest, ale dopóki nie zmieni się poziom świadomości w społeczeństwie dopóty będziemy na przegranej pozycji, dlatego tak ważnym jest aby uświadomić jak największą liczbę ludzi. Nie widzę innego bardziej pokojowego rozwiązania. Społeczny bunt może to wszystko zatrzymać, ale przed nami długa droga. Wielu poddaje się już na samym starcie, gubią się i nie wiedzą o co w tym chodzi. Chaos informacyjny wcale nie pomaga i ja staram się jakoś odnaleźć w tym chaosie biorąc na poważnie tylko te informacje, które są sprawdzone. Zawsze sprawdzam i weryfikuje to co do mnie trafia.
Ludzie powinni ze sobą więcej rozmawiać, a nie tylko być wpatrzeni w ekran swojego smartfona. Ludzie powinni więcej czasu poświęcać refleksji nad sobą, nad otaczającym ich światem, nad relacjami z innymi ludźmi, nad przyszłością. Świat przyspieszył i wielu się albo nie chce, albo nie ma na to czasu. Zawsze znajdą usprawiedliwienie byle tylko niezbyt dużo myśleć. Ludzie uciekają od myślenia, bo jeszcze przez przypadek odkryją w sobie coś z czym nie będą potrafili sobie poradzić. Dlatego tak ważnym jest by budować własną świadomość, to naprawdę wymaga pracy jest to cholernie trudne, emocje które się wówczas pojawiają wcale nie pomagają. Dlatego właśnie ludzie powinni więcej ze sobą rozmawiać dzielić się doświadczeniami i pomagać sobie. Tylko w ten sposób się zjednoczymy, świadomi i gotowi do walki o swoją wolność i naszych dzieci.
Pozdrawiam
Mora

ROSJA: NIESAMOWICIE MOCNE SŁOWA !! André Ilnitsky, doradca rosyjskiego ministra obrony Siergieja Choïgou: COVID to projekt globalistów.
16 grudnia Rada Federacji zorganizowała „okrągły stół” Komisji Tymczasowej Rady Federacji ds. Ochrony Suwerenności Państwa i Zapobiegania Ingerencjom w Sprawach Wewnętrznych Rosji (Prezydent – Andrey Klimov ) na temat „ Zagraniczne próby wykorzystania przestrzeni poradzieckiej / obcej bliskiej do destabilizacji systemu politycznego Rosji ”.
W posiedzeniu „okrągłego stołu” uczestniczyli senatorowie – członkowie Komisji Tymczasowej Rady Federacji Elena Afanasyeva, Aleksandr Vaynberg, Margarita Pavlova, Vladimir Poletayev, członek Prezydium Rady Polityki Zagranicznej i Obronnej oraz pułkownik Służby Wywiadu Zagranicznego Andriej Bezrukow, członek Izby Publicznej Federacji Rosyjskiej Maria Butina, premier Ukrainy w latach 2010-2014 Nikolay Azarov, przewodniczący Komisji Stałej Izby Reprezentantów Zgromadzenia Narodowego Białoruś Andrey Savinykh, wiceprezes organizacji pozarządowej „ Belaya Rus ” Aleksandr Shatko, prezes bułgarskiej partii „ Odnowa Ojczyzny „(Utworzony na podstawie ruchu narodowego” Russophiles „) Nikolay Malinov, dyrektor komunikacji” Rossija Siegodnia „Piotr Lidov-Petrovsky i inni.
Ale to przemówienie doradcy Serge’a Shoigu, naukowca, publicysty, członka Rady Polityki Zagranicznej i Obronnej André Ilnitsky’ego, odbiło się największym echem.
„ Zrównoważenie gospodarki i systemów zdrowotnych państw narodowych to główne zadanie projektu koronawirusa. Przeprowadzono go pomyślnie ”- powiedział doradca rosyjskiego ministra obrony Andriej Ilnicki.
Zachodnie koncerny postrzegają koronawirusa jako swój własny projekt, powiedział Ilnitsky. Zadanie polega na tym, aby wywrzeć duży wpływ na państwa na całym świecie i całkowicie zmienić życie ludzi poprzez surowe ograniczenia antykoronawirusowe.
Andriej Ilnicki w swoim raporcie wskazał na próby wywierania presji na nasz kraj i inne kraje świata, które zdecydowały się zachować swoją suwerenność. Mówił m.in. o znanym zamkniętym forum w Davos, na którym dyskutowano o realizacji planu globalistów. Otwarcie ogłoszono, że pandemia koronawirusa powinna stać się narzędziem „globalnego resetu” i nikt nie powinien wracać do swojego starego życia.
Demokrację trzeba budować na całym świecie – oczywiście w formie, która przemawia do organizatorów projektu. A ci, którzy chcą zachować państwa narodowe, powinni zostać pozbawieni korzyści: „ Nie pozwolimy na powrót świata sprzed koronawirusa, zadamy politykom pytania …” A kim jesteśmy? Międzynarodowe korporacje. Będą pytać o środki odstraszające, z których wynika, że ​​„ to nie covid jest zagrożeniem, ale środki, które są podejmowane na świecie ” – wyjaśnił Ilnitsky.
Przypomniał sobie formułę walki wirusa w wojnie biologicznej. Głównym wskaźnikiem wirusa w biologicznym ataku wroga jest zjadliwość, czyli zdolność do infekowania ludzkiego ciała. Tezy przedstawione przez Ilnitsky’ego zawarte są w książce Klausa Schwaba „ Covid-19: The Great Reset ”. Trzeba powiedzieć, że Schwab zorganizował Forum w Davos. W swojej książce nawołuje do świata rządzonego przez biznes.
” A na tym świecie nie będzie miejsca dla państw narodowych. Już ich tam nie będzie. Cytat: „Jeśli rozwinie się demokracja i globalizacja, nie będzie miejsca dla państwa narodowego”. Oczywiście w pierwszej kolejności nie będzie miejsca dla suwerennej Rosji. Projekt Covid zasiał strach w ludziach, zburzył administrację Donalda Trumpa, podburzył państwa narodowe, nadwyrężył systemy opieki zdrowotnej… Spełnił swoje zadanie. Nawiasem mówiąc, formuła walki z wirusem, a dziś nie jest znana … To nie jest wirus zabójczy. Głównym wskaźnikiem wirusa jest zjadliwość, musi zaburzać równowagę systemów zdrowotnych wroga. A potem uruchamiane są zabójcze wirusy. To tylko informacja … Aby dalej rozmontowywać stary świat, globaliści potrzebują platform. „
W szczególności platformy te powinny być „zieloną agendą”, digitalizacją i różnego rodzaju symulatorami ideologicznymi – od LGBT po BLM, które „ wejdą ” do państw narodowych i zakorzenią się.
Ekspert podkreślił zagrożenie, jakie stwarzają korporacje ponadnarodowe w stosunku do niepodległych państw. Ilnitsky wezwał deputowanych i senatorów Rady Federacji do odrzucenia projektów, które mogą zawierać potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Rosji.

image
O Nas

Grupa poświęcona tematyce paranormalnej oraz ufologicznej swiat który nas otacza nie jest tym jakim myślisz dlatego portal ma na celu pokazania jak to wygląda od innej strony zamieszczone artykuły pokazujące wydarzenia nie maja na celu wzbudzać w tobie agresji lub nienawiści ale do pokazania ze jesteśmy okłamywani przez elity dlatego dążymy do prawdy aby pokazać wam jaki jest prawdziwy świat zapraszamy tez na portal https://archiwumtajemnic.eu/