Codziennie umierają setki osób z wielu powodów, a my trąbimy w kółko o tych kilku, którzy zmarli na covid. Szpitale zawsze były pełne chorych. Byli ciężko chorzy na oddziałach intensywnej terapii, chorzy umierali i zawsze 75% zmarłych stanowiły osoby w wieku podeszłym, zgodnie z biologią.

https://politywatory.wordpress.....com/2020/11/01/stra

Strach zabije więcej ludzi niż wirus – POLITYWATORY
politywatory.wordpress.com

Strach zabije więcej ludzi niż wirus – POLITYWATORY

Jeśli będziemy opowiadać w telewizji bajki o śmiercionośnym wirusie i siać panikę, opowiadać o rosnącej liczbie "łóżek covidowych", "respiratorach covidowych", na których przecież leżą wszyscy chorzy seropozytywni, a nie tylko cho

Dlaczego, jako społeczeństwo zgadzamy się na dyktat tych, dla których nie ma znaczenia nie tylko nasza wolność, ale także nasze zdrowie? Jaka jest wartość wyników uzyskanych na podstawie testów, które w zamierzeniu miały zastosowanie tylko laboratoriach badawczych?

https://politywatory.wordpress.....com/2020/10/29/rosy

Rosyjska ruletka – POLITYWATORY
politywatory.wordpress.com

Rosyjska ruletka – POLITYWATORY

Przestrzeń publiczna jest ostatnio zawłaszczona przez testy RT-qPCR podobno identyfikujące koronawirusa. To nic, że wyniki fałszywie pozytywne i fałszywie negatywne są na porządku dziennym. Medialni eksperci jak mantrę powtarzają, że testy są wiarygo
O Nas

We współczesnym świecie wielu ludzi ryzykowało życie, aby powiedzieć prawdę. Wielu ludzi stawiało na szali swoje dobro i przyszłość byle tylko nie popaść w kłamstwo i ostrzec społeczeństwo.