5 miesiące temu - Tłumaczyć

https://m.facebook.com/WilczyS....en/?ref=m_notif&
Znajdziesz tu drogi wędrowcze dzieła natury przekształcone przez moją wyobraźnię.
Cierpię na mizofonie, czyli nadwrażliwość na dźwięki, codzienność spędzam z zatyczkami w uszach, nie jest dla mnie możlie funkcjonować normalnie, mam niski próg bólu i gniewu, nie jestem w stanie znieść hipokryzji czy znęcania się nad kimś kto nie spełnia cudzych oczekiwań, co wyklucza mnie ze społeczeństwa i czyni człowiekiem samotnym i ograniczonym.

Od dziecka pragnąłem zakończyć swój żywot w lesie poprzez głód, przy śpiewie ptaków i szumu drzew, kilka razy podjąłem już takie próby, jednak zawsze ktoś sprowadzał mnie spowrotem, dlatego też jestem tu wciąż z nadzieją, że mogę podzielić się czymś wartościowym.

To co mnie uszczęśliwia to zdolność tworzenia, urzeczywistniania swych wyobrażeń w świecie fizycznym, odkrywanie prawdy o tej rzeczywistości, obserwowanie rozwoju mego syna oraz konopia która zwyczajnie potrafi zrelaksować mnie i uczynić dzwięki znośnymi, a mnie bardziej zmotywowanym.

Pragnąlem być ojcem, lecz niewedziałem wtedy, jak bardzo mizofonia jest w stanie przeszkodzić mi w otwartym kochaniu i oddaniu się małym krzykaczom, gdyż wiele dzięków zwyczajnie doprowadza mnie na skraj wytrzymałości i kontroli emocji, to uczucie jakbym był na wojnie i musiał być wiecznie gotowy na atak wroga.

Także proszę was o wsparcie, nie chce żebrać, ani zbierać pieniędzy przez portale jak zrzutka. Chce się dzielić tym co robię i w co wierzę. Proszę o pomoc gdyż łatwiej jest człowiekowi nie pogrążać się w cieniu gdy ma wsparcie od innych.

image
image
image