6 miesiące temu

Rozliczanie amerykańskich suwerenów i globalistów w końcu weszło w ramy prawne. W sądzie federalnym w Kalifornii wniesiono pozew przeciwko dwóm byłym prezydentom USA, kilku członkom ich rodzin, bliskim współpracownikom, sponsorom, a także zagranicznym politykom i firmom.

87-stronicowy pozew został złożony przeciwko Barackowi Obamie, Billowi i Hillary Clinton, Joe'owi i Hunterowi Bidenowi, Billowi Gatesowi, George'owi Sorosowi i innym przedstawicielom byłej administracji i „głębokiego państwa”.

Pozew obejmuje również niektóre z najbardziej udanych firm Amazon, Boston Dynamics, Hanson Robotics, Sensetime, Icarbon X, Tesla Inc., Neuralink Inc, Alphabet Inc, a także Gatesv Microsoft i Zuckenberg na Facebooku. Lista obejmuje chińskie firmy Huawei i Alibaba, a także Chińską Partię Komunistyczną.

Fundacja Sorosa i Rockefellera, Harvard i University of Vermont zostały postawione w stan oskarżenia, a także kilka najbardziej wpływowych amerykańskich mediów: CNN, New York Times, Time Magazine, Washington Post i The World Bank.

Akt oskarżenia został złożony przez Cyrusa A. Parsę, założyciela i dyrektora generalnego organizacji AI z siedzibą w Kalifornii, która kieruje sektorem analiz kreatywnych i innowacji w dziedzinie obronności.

Parsa od 20 lat bada złożone koncepcje sieci bio-cyfrowych, wojen hybrydowych i terroryzmu biologicznego.

STAŁE PROGNOZY ANALIZY ROSYJSKIEJ: Wojny hybrydowe rozpoczynają się natychmiast po tym kryzysie - TO SIĘ STANIE

Niedawno opublikował wyniki badań ostrzegające przed zagrożeniem wynikającym z możliwego niewłaściwego wykorzystania eksperymentów ze sztuczną inteligencją, robotyką wojskową, siecią 5G i biotechnologią.

Pozew, który złożył w celu zapobieżenia zniszczeniu ludzkości, odnosi się konkretnie do aktualnych zagrożeń technologicznych i biologicznych, rozprzestrzeniających się z Chin, Iranu i „głębokiego państwa” USA.

Parsa złożył pozew do sądu w Kalifornii w dniu 26 lutego 2020 r., Gdzie został złożony pod numerem 3: 19-cv-02407-CAB-AHG. Obama, Clinton, Gates, Soros i inni są podejrzewani o nadużywanie sztucznej inteligencji, cybernetyki, robotyki, technologii identyfikacji biometrycznej, biotechnologii, biotechnologii, sieci telekomunikacyjnych 5G i 6G oraz kwantowej technologii komputerowej, która mogłaby zagrozić populacji ludzkiej na całym świecie.

Według tych raportów podejrzewa się, że grupa polityków i firm zdradza interesy narodowe USA. Zdrada, działania wywrotowe i zagrożenia bezpieczeństwa zostały przeprowadzone poprzez transfer technologii broni biologicznej do Chin, która mogłaby zostać wykorzystana do operacji bioterrorystycznych.

Oskarżeni są oskarżeni o wykonanie bio-cyfrowej inżynierii społecznej z wykorzystaniem biometrii człowieka i sztucznej inteligencji. Niewłaściwe wykorzystanie kodów identyfikacyjnych i algorytmów nielegalnie zbiera prywatne dane biometryczne, naruszając w ten sposób cały korpus praw człowieka, w tym prawo do prywatności.

Zebrane dane zostały wykorzystane do ludobójstwa cech kulturowych, dyskryminacji religijnej i wpływu mediów, co pozwoliło na cenzurę „niewłaściwych” poglądów przez uczonych i polityków, nawet prezydenta USA Donalda Trumpa. Kontrola informacji dozwolona do publicznej kontroli.

Za pomocą zaawansowanych technologii, sieci neuronowych i biochemii oskarżeni stworzyli i opracowali technologie ksenobotów do eksperymentów z komórkami macierzystymi i robotyką, w celu ożywienia pozaziemskich form życia, które mogą mutować lub być zaprogramowane do rozprzestrzeniania chorób zagrażających przetrwaniu gatunek ludzki na niezliczone sposoby.

- Nadużywając biotechnologii, wszystkie wyżej wymienione firmy i osoby starają się wdrożyć plan z pragnieniem stworzenia sztucznej inteligencji i przeprogramowania ludzi, aby zniszczyć ich wolną wolę, a ostatecznym celem jest sprowokowanie wojen między krajami oraz wykorzystanie wirusów i wielu innych. sposoby na zniszczenie całej populacji świata. Barack Obama, Hillary Clinton, Joe Biden, Nancy Pelosi, Bill Gates, Elon Mask (i inni wymienieni powyżej) w niedbały, niekompetentny i zdradliwy sposób pozwolili Chinom i ich korporacjom na posiadanie lub kradzież biotechnologii kwantowej technologia, biometria, technologia chipowa, 5G, technologia okrętów wojennych, technologie kosmiczne i inne, a także prywatne informacje od obywateli USA.

Barack Obama pozwolił amerykańskim biznesmenom, instytucjom, szkołom i obywatelom inwestować w Chinach i przenosić wrażliwe zaawansowane technologie, które zagrażają przetrwaniu życia wszystkich ludzi na świecie.

Obama i jego współpracownicy sabotowali pracę wszystkich amerykańskich służb bezpieczeństwa narodowego - zgodnie z procesem, w którym uczestniczyło około tysiąca firm, głównie z sektora zaawansowanych technologii.

Przenosząc nowoczesne technologie z USA do Chin, Oskarżeni stworzyli warunki dla chińskiego rządu i jego firm do wejścia w posiadanie modeli wiedzy, danych i sztucznej inteligencji.

Dostęp do sztucznej inteligencji został wykorzystany przez chińskie władze do stworzenia technologii biometrycznych, które monitorują, śledzą, polują, poddają kwarantannie, aresztują, torturują. W specjalnych obozach koncentracyjnych i labo.

link do pliku:

https://www.courtlistener.com/....recap/gov.uscourts.c

gov.uscourts.casd.660353.3.0.pdf